22 °C Rethymno, GR
23/10/2020

ΕΚΑΣΚ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC / ΑΚΑΔΗΜΙΑ: O «μαραθώνιος» σε Εφήβους και Παίδες

Με το Ρέθυμνο BC και την Ακαδημία θα εκπροσωπηθεί και φέτος το Ρέθυμνο στα πρωταθλήματα Εφήβων (Α’ και Β’) και Παίδων της ΕΚΑΣΚ.

 

Το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα των Εφήβων Α’

1η Αγωνιστική – 10η

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – AOK XANΙΑ

Ο.Φ.Η. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ

2η Αγωνιστική – 11η

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

AOK XANΙΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟ BC – Ο.Φ.Η.

3η Αγωνιστική – 12η

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – AOK XANΙΑ

ΔΕΙΛΙΝΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – Ο.Φ.Η.

ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΑΟΝΑ

4η Αγωνιστική – 13η

AOK XANΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Ο.Φ.Η. – ΔΕΙΛΙΝΟ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

5η Αγωνιστική – 14η

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – Ο.Φ.Η.

ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – AOK XANΙΑ

6η Αγωνιστική – 15η

Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΔΕΙΛΙΝΟ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

AOK XANΙΑ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

7η Αγωνιστική – 16η

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΡΕΘΥΜΝΟ BC – AOK XANΙΑ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ

8η Αγωνιστική – 17η

ΔΕΙΛΙΝΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ –ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ – AOK XANΙΑ

9η Αγωνιστική – 18η

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

AOK XANΙΑ – Ο.Φ.Η.

 

Το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα των Εφήβων Β’

1η Αγωνιστική – 8η

ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΣΚΗΣΗ – ΟΑΣΗ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΚΥΔΩΝ

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

2η Αγωνιστική – 9η

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΟΑΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΥΔΩΝ – ΑΣΚΗΣΗ

Ρεπό: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3η Αγωνιστική – 10η

ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC –ΟΑΣΗ

ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΣΚΗΣΗ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ρεπό: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 11η

ΚΥΔΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΕΔΙΑΔΑ

ΟΑΣΗ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΣΚΗΣΗ

5η Αγωνιστική – 12η

ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΣΚΗΣΗ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

Ρεπό: ΟΑΣΗ

6η Αγωνιστική – 13η

ΑΣΚΗΣΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΟΑΣΗ

Ρεπό: ΠΕΔΙΑΔΑ

7η Αγωνιστική – 14η

ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΠΕΔΙΑΔΑ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΣΚΗΣΗ

ΟΑΣΗ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ρεπό: ΚΥΔΩΝ

 

Το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα των Παίδων Α’

1η Αγωνιστική – 10η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΥΔΩΝ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

Ο.Φ.Η. – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΕΔΙΑΔΑ – AOK XANΙΑ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2η Αγωνιστική – 11η

ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

AOK XANΙΑ – Ο.Φ.Η.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  – ΠΕΔΙΑΔΑ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

3η Αγωνιστική – 12η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – AOK XANΙΑ

Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΚΥΔΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

4η Αγωνιστική – 13η

AOK XANΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΕΔΙΑΔΑ – ΚΥΔΩΝ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

5η Αγωνιστική – 14η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΕΔΙΑΔΑ

ΚΥΔΩΝ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ BC – AOK XANΙΑ

6η Αγωνιστική – 15η

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΕΔΙΑΔΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Ο.Φ.Η. – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

AOK XANΙΑ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική – 16η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΔΙΑΔΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – Ο.Φ.Η.

ΚΥΔΩΝ – AOK XANΙΑ

ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

8η Αγωνιστική – 17η

Ο.Φ.Η. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ –ΚΥΔΩΝ

ΠΕΔΙΑΔΑ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ– ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – AOK XANΙΑ

9η Αγωνιστική – 18η

ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΔΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΡΕΘΥΜΝΟ BC – Ο.Φ.Η.

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΠΕΔΙΑΔΑ

AOK XANΙΑ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ