30 °C Rethymno, GR
11/07/2020

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (Κ12)

Επιστροφή στη δράση

Οι αγώνες σε τοπικό επίπεδο επιστρέφουν και μαζί τους έρχονται και τα παιγνίδια των μικρότερων κατηγοριών. Συγκεκριμένα στην Κ12 όπου συμμετέχουν παιδιά γεννημένα τη διετία 2008-09, θα έχουμε συνέχεια με την 4η αγωνιστική ημέρα σε Α’ και Β’ όμιλο.

Αντιθέτως, στην Κ14 δεν θα πραγματοποιηθούν αγώνες βάσει του ρεπό που παίρνουν οι ομάδες βδομάδα ανά την εβδομάδα και στην Κ16, δράση θα υπάρξει από το επόμενο Σαββάτο 29 Φεβρουαρίου.

Η επιτροπή πρωταθλημάτων των υποδομών έβγαλε τα προγράμματα τα οποία έχουν ως παρακάτω:

 

Κ12 (9Χ9) Α’ όμιλος

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου, (18.30):

Γηπ. Μισιρίων: Παναρκαδικός – ΕΑΠ

(10.30)

Γηπ. «Καλογεράκης»: Ολυμπιακός Ρ. – Αστέρας Ρ.1

Γηπ. «Θ. Βαρδινογιάννης»: Επισκοπή – Άρης1

Ρεθυμνιακός – ΑΕΜ1      0-3 α.α.

Η βαθμολογία

Ομάδα                       Β.                       Ν-Ι-Η                    Γκολ

  1. Ολυμπιακός Ρ. 6 2-0-0                     21-1
  2. Άρης1 6 2-0-0-                    6-0
  3. Αστέρας1 3 1-0-1                     7-5
  4. ΑΕΜ1 3 1-0-1                     10-10
  5. ΕΑΠ 3 1-0-1                     4-9
  6. Παναρκαδικός 0 0-0-2                     0-17
  7. Επισκοπή 0 0-0-1                     3-6

 

Β’ όμιλος:

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου (18.30)

Γηπ. Σοχώρας: Ρεθυμνιακός2 – Ποσειδώνας

Γηπ. «Kido»: Ρέθυμνο ΠΣ – ΑΕΜ2

Γηπ. Σοχώρας: Αστέρας Ρ2 – Σπήλι

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου (18.30)

Γηπ. Μισιρίων: Άρης2 – Άρης3

Η βαθμολογία

Ομάδα                     Β.              Ν-Ι-Η             Γκολ

  1. Σπήλι 9 3-0-0              10-3
  2. Άρης3 6 2-0-1              12-3
  3. Ρέθυμνο ΠΣ 6 2-0-0              6-1
  4. Αστέρας2 6 2-0-0              4-0
  5. Ποσειδώνας 3 1-0-1              5-7
  6. Άρης2 0 0-0-2              3-5
  7. ΑΕΜ2 0 0-0-2              1-10
  8. Ρεθυμνιακός 0 0-0-3              2-11

 

Κ16:

Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής:

Σάββατο 29 Φεβρουαρίου

Γηπ. Μισιρίων, 10.00: Ολυμπιακός Ρ. – Άρης

Γηπ. Ρεθύμνου, 10.00: Κεραυνός – Επισκοπή 2010

Γηπ. Περάματος: 11.00: Αστέρας Περ. – ΕΑΠ