6 °C Rethymno, GR
19/01/2021

ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΡΕΘΕΜΝΙΩΤΙΚΟ… ΧΡΩΜΑ

Οριστικοποιήθηκαν οι πίνακες των εισακτέων στη σχολή προπονητών Γ’ Κατηγορίας

Τους οριστικούς πίνακες με όσους εισάγονται και όσους απορρίφθηκαν για την σχολή προπονητών Καλαθοσφαίρισης Γ’ κατηγορίας σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Πάτρα και Ηράκλειο ανακοίνωσε η Γενική Γραμματεία Αθλητισμού και η Επιτροπή Διοίκησης Σχολής Προπονητών.

Φυσικό και επόμενο το ρεθεμνιώτικο… χρώμα στη σχολή προπονητικής που θα λάβει χώρα στο Ηράκλειο. Στον πίνακα των εισακτέων βρίσκονται τα ονόματα των Ηλία Θεοδωρίδη, Θεόδωρου Καίσαρη, Γιώργου Κούμουλου, Αντώνη Νταλιάνη και Δημήτρη Τσαρουχά. Από την άλλη, απορρίφθηκαν οι Γιώργος Θεοδοσουλάκης, Κυριάκος Μίχας και Κώστας Μπαλάφας.

Οι εισακτέοι στη Σχολή Προπονητών Γ’ κατηγορίας στην Κρήτη

  1. Αγγελόπουλος Χαράλαμπος
  2. Αλεξίου Γεώργιος
  3. Αλμπαντάκης Γεώργιος
  4. Ανυφαντάκης Εμμανουήλ
  5. Αντωνογιαννάκης Γεώργιος
  6. Βαρδάκης Δημήτρης
  7. Γαϊτανάκης Ιωάννης
  8. Γιαννακουδάκης Δημήτρης
  9. Γιαννιουδάκη Ειρήνη
  10. Γρύλλης Σπύρος
  11. Θεοδωρίδης Ηλίας – Άγγελος
  12. Καίσαρης Θεόδωρος
  13. Καραγιαννάκης Μιλτιάδης
  14. Καρέτσος Κωνσταντίνος
  15. Κούμουλος Γεώργιος
  16. Κριμιλής Χριστόφορος
  17. Κωνσταντίνου Γεώργιος
  18. Λιανός Ιωάννης
  19. Μαλλιαρής Δημήτρης
  20. Μαραγκάκης Ανδρέας
  21. Μαστοράκη Μαρία
  22. Μαστοράκης Σταύρος
  23. Μιχελιδάκη Ευγενία
  24. Μπουδάτσος Κωνσταντίνος
  25. Μπελεφάντης Μαρίνος
  26. Νταλιάνης Αντώνιος
  27. Παπαδάκης Μύρων
  28. Πρωτογεράκης Εμμανουήλ
  29. Πρωτογεράκης Μάριος
  30. Σκουλατάκης Γεώργιος
  31. Σταγάκη Στυλιανή
  32. Σταθάκης Αθανάσιος
  33. Σταράκης Εμμανουήλ
  34. Συλλιγαρδάκης Στέλιος
  35. Τσαρουχάς Δημήτριος
  36. Χαρωνίτης Παναγιώτης
  37. Χατζηιωαννίδης Περικλής
  38. Χωματάς Θεόδωρος
  39. Ψυχογιού Αδαμαντία

Οι απορριπτέοι στη Σχολή Προπονητών Γ’ κατηγορίας στην Κρήτη

  1. Αθανασιάδης Παναγιώτης
  2. Δρακωνάκη Μαρία
  3. Θεοδοσουλάκης Γιώργος
  4. Καμπουράκης Γεώργιος
  5. Κουτσονικολής Χρήστος
  6. Λάμας Δημήτριος
  7. Μίχας Κυριάκος
  8. Μπαλάφας Κωνσταντίνος
  9. Νταράρας Ηλίας – Άγγελος
  10. Πατσιάς Μιχαήλ
  11. Περάκης Ιωάννης
  12. Τσακίρης Ιωάννης