Ο ΟΦ Αρμένων πραγματοποίησε δύο μεταγραφές λίγο πριν κλείσει η μεταγραφική περίοδος. Στο ρόστερ του ανήκουν ήδη οι Σταύρος Κεφαλιανός και Γιάννης Ματζοράκης που αναμένεται να βοηθήσουν τον σύλλογο.
Η ανακοίνωση: «Τις τελευταίες πινελιές ενίσχυσης στην μεταγραφική περίοδο που διανύουμε έκανε η ομάδα μας με την προσθήκη του Σταύρου Κεφάλιανου από το Διαγόρα Ρόδου και το Γιάννη Ματζοράκη από τον Ηρακλή Νεροκούρου Χανίων.
Η ομάδα μας ευχαριστεί τις διοικήσεις των δύο ομάδων για την άψογη συνεργασία και ολοκλήρωση των μεταγραφών.»
Η έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων / Το Παρίσι σε ανοικτό δίαυλο με όλη την υφήλιο
Με την εθνική αποστολή της Ελλάδας να ανοίγει την μεγάλη καινοτόμο παρέλαση του Παρισιού ξεκίνησαν οι 30οι Ολυμπιακοί Αγώνες. Για...