28 °C Rethymno, GR
22/09/2021

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΡΕΘΕΜΝΙΩΤΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΣΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΤΗΣ Ε.Σ.ΠΕ.Κ.

Ανυπομονησία για την έναρξη των πρωταθλημάτων

Πως και πως περιμένουν την έναρξη των πρωταθλημάτων της Ε.Σ.ΠΕ.Κ. οι νεαροί αθλητές του βόλεϊ. Τα προγράμματα των υποδομών ανακοινώθηκαν και άπαντες ευελπιστούν να κυλήσουν όλα ομαλά και βάσει του αρχικού προγραμματισμού.

Το πρόγραμμα του Ν.ΟΠΕΡ στις Νεάνιδες (Α’ Όμιλος)

1η αγωνιστική (2/10)

Ν. ΟΠΕΡ – Άνεμος Χανίων

2η αγωνιστική (3/10)

Ρεπό: Ν. ΟΠΕΡ

3η αγωνιστική (9/10)

Ν. ΟΠΕΡ – Ακρωτήρι

4η αγωνιστική (10/10)

Ν. ΟΠΕΡ – Αετός Χανίων

5η αγωνιστική (16/10)

Σούδα – Ν. ΟΠΕΡ

6η αγωνιστική (17/10)

Ν. ΟΠΕΡ – Κύδων

7η αγωνιστική (23/10)

ΣΦΠ Χανίων – Ν. ΟΠΕΡ

 

Το πρόγραμμα των ρεθεμνιώτικων ομάδων στους Εφήβους

1η αγωνιστική (2/10) – 6η (17/10)

Ν. ΟΠΕΡ – ΣΦΠ Χανίων

ΟΦΗ – Αρκάδι

2η αγωνιστική (3/10) – 7η (23/10)

ΓΕΗ – Ν. ΟΠΕΡ

Αρκάδι – ΓΕΙ

3η αγωνιστική (9/10) – 8η (24/10)

Αρκάδι – Ν. ΟΠΕΡ

4η αγωνιστική (10/10) – 9η (30/10)

ΓΕΗ – Αρκάδι

Ν. ΟΠΕΡ – ΟΦΗ

5η αγωνιστική (16/10) – 10η (31/10)

Αρκάδι – ΣΦΠ Χανίων

ΓΕΙ – Ν. ΟΠΕΡ

Το πρόγραμμα των ρεθεμνιώτικων ομάδων στην Α’ Κατηγορία Κορασίδων

1η αγωνιστική 20/11 – 6η αγ. 22/1

Άνεμος – Ν. ΟΠΕΡ

Ρεπό: Αρκάδι

2η αγωνιστική 27/11 – 7η αγ. 29/1

Αρκάδι – ΣΦΠ Χανίων

Κύδων – Ν. ΟΠΕΡ

3η αγωνιστική 4/12 – 8η αγ. 18/2

Ακρωτήρι – Αρκάδι

Ρεπό: Ν. ΟΠΕΡ

4η αγωνιστική 11/12 – 9η αγ. 26/2

Αρκάδι – Ν. ΟΠΕΡ

5η αγωνιστική 18/12 – 10η αγ. 5/3

Ν. ΟΠΕΡ – Ακρωτήρι

Σούδα – Αρκάδι

Το πρόγραμμα του Αρκαδίου2 στην Β’ κατηγορία Κορασίδων

1η αγωνιστική – 4η

Αρκάδι 2 – Αετός Χανίων

2η αγωνιστική – 5η

Σούδα 2 – Αρκάδι 2

3η αγωνιστική – 6η

Ακρωτήρι 2 – Αρκάδι 2

Το πρόγραμμα των ρεθεμνιώτικων ομάδων στους Παίδες

1η αγωνιστική (11/12) – 6η (19/2)

ΓΕΙ – Αρκάδι

Ν. ΟΠΕΡ – ΣΦΠ Χανίων

2η αγωνιστική (18/12) – 7η (26/2)

Αρκάδι – Ν. ΟΠΕΡ

3η αγωνιστική (15/1) – 8η (5/3)

Αρκάδι – ΓΕΗ

Ν. ΟΠΕΡ – ΟΦΗ

4η αγωνιστική (22/1) – 9η (12/3)

ΓΕΙ – Ν. ΟΠΕΡ

ΟΦΗ – Αρκάδι

5η αγωνιστική (29/1) – 10η (19/3)

ΣΦΠ Χανίων – Αρκάδι

Ν. ΟΠΕΡ – ΓΕΗ

Το πρόγραμμα των ρεθεμνιώτικων ομάδων στις Παγκορασίδες Α’ Δυτ. Κρήτης

1η αγωνιστική (5/12) – 8η (13/2)

Αρκάδι – Σούδα

Ν. ΟΠΕΡ – ΣΦΠΧ

2η αγωνιστική (12/12) – 9η (20/2)

Ακρωτήρι – Αρκάδι

Ρεπό: Ν. ΟΠΕΡ

3η αγωνιστική (19/12) – 10η (27/2)

Αρκάδι – Άνεμος

Ν. ΟΠΕΡ – Ακρωτήρι

4η αγωνιστική (16/1) – 11η (13/3)

Ν. ΟΠΕΡ – Αρκάδι

5η αγωνιστική (22/1) – 12η (20/3)

Αρκάδι – ΣΦΠΧ

Κύδων – Ν. ΟΠΕΡ

6η αγωνιστική (30/1) – 13η (27/3)

Κύδων – Αρκάδι

Ν. ΟΠΕΡ – Σούδα

7η αγωνιστική (6/2) – 14η (3/4)

Άνεμος – Ν. ΟΠΕΡ

Ρεπό: Αρκάδι

Το πρόγραμμα των Παμπαίδων Αρκαδίου

1η αγωνιστική – 4η

ΣΦΠΧ – Αρκάδι

2η αγωνιστική – 5η

Αρκάδι – ΓΕΗ1

3η αγωνιστική – 6η

ΓΕΗ2 – Αρκάδι