Επισκεφθήκαμε τον Ιερό Ναό του Αγίου Νεκταρίου και την Ιερά Μονή της Αγίας Κυριακής στο Βαρύπετρο, όπου περιηγηθήκαμε στο δάσος και προσκυνήσαμε σε ένα παρεκκλήσι σε σπήλαιο. Ευχαριστούμε θερμά την ενορία Αγ. Κωνσταντίνου και Ελένης για την οικονομική συνεισφορά.
Έκθεση σκίτσου του Κώστα φάλαγγα
H εικαστική έκθεση σύγχρονου σκίτσου του Κώστα Φάλαγγα, με τίτλο saTYRIkon 2m παρατείνεται έως και τις 10 Αυγούστου. Επιμέλεια: Γιώργος...