Επισκεφθήκαμε τον Ιερό Ναό του Αγίου Νεκταρίου και την Ιερά Μονή της Αγίας Κυριακής στο Βαρύπετρο, όπου περιηγηθήκαμε στο δάσος και προσκυνήσαμε σε ένα παρεκκλήσι σε σπήλαιο. Ευχαριστούμε θερμά την ενορία Αγ. Κωνσταντίνου και Ελένης για την οικονομική συνεισφορά.
Θεατρική παράσταση «7 λευκά ρόδα»
Η Θεατρική ομάδα «Απόδραση» παρουσιάζει στις 26 και 27 Ιουλίου 2024 και ώρα 21.30 στο θέατρο «Ερωφίλη» στη Φορτέτζα το...