Κλειστή θα παραμείνει η Οικονομική υπηρεσία του δήμου Ρεθύμνου από αύριο έως και τις 10 Ιανουαρίου. Σε σχετική ανακοίνωση του δήμου, αναφέρεται:“Η Οικονομική Υπηρεσία του Δήμου Ρεθύμνης ενημερώνει τους δημότες ότι από σήμερα Παρασκευή 3 έως και την Παρασκευή 10 Ιανουαρίου 2020, θα παραμείνει κλειστή για το κοινό, προκειμένου να πραγματοποιηθεί η διαδικασία μετάπτωσης των οικονομικών στοιχείων του έτους 2019 στη χρήση του έτους 2020.
Ευχαριστούμε πολύ για την κατανόηση”
Ξεκίνησαν οι εργασίες αντιμετώπισης των βραχοπτώσεων στο τμήμα Σταυρός – Μπαλί
Ξεκίνησαν οι εργασίες αντιμετώπισης των βραχοπτώσεων στο τμήμα Σταυρός - Μπαλί, όπως αναφέρει σε ανακοίνωσή της η Διεύθυνση Τεχνικών Έργων...