Θετικός στον κορονοϊό επιβεβαιώθηκε σήμερα ένας 53χρονος Γερμανός τουρίστας ο οποίος εισήχθη στην κλινική Covid του νοσοκομείου Ρεθύμνου.Ο 53χρονος άνδρας μετέβη το πρωί στο νοσοκομείο με πυρετό κι έντονη δύσπνοια.Οι γιατροί του πήραν δείγμα και τα αποτελέσματα έδειξαν ότι είναι θετικός σε Covid-19.
Επίσκεψη του υφυπουργού Προστασίας του Πολίτη στο Ρέθυμνο
Στο Ρέθυμνο θα βρίσκεται αύριο Τετάρτη ο υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη, Ανδρέας Νικολακόπουλος, ο οποίος πραγματοποιεί από χθες συναντήσεις στη...