28 °C Rethymno, GR
22/05/2022

ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΔΥΟ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ Κ15 ΚΑΙ Κ17

Στο Ηράκλειο οι Μικτές Ρεθύμνου

Στο Ηράκλειο για την εξ αναβολής 4η αγωνιστική θα βρεθούν οι Μικτές ομάδες του Ρεθύμνου όπου σήμερα στις 12.30 και στις 15.00 θα δώσουν τους αγώνες που οφείλουν για το πρωτάθλημα προεπιλογής εθνικών ομάδων.
Οι δύο ενωσιακοί προπονητές κ.κ. Στέλιος Κοζανίδης (Κ17), Φίλιππος Μουρτζανός’(Κ15) επέλεξαν την αποστολή των μικτών ομάδων μετά το πέρας της τελευταίας προπόνησης τους.
Οι ποδοσφαιριστές που συμπεριλαμβάνονται τόσο στην αποστολή της Μικτής ΕΠΣΡ Κ-15 (γεννηθέντες 2007-2008), όσο και στην αποστολή της Μικτής ΕΠΣΡ Κ-17 (γεννηθέντες 2005-2006) υποχρεούνται να βρίσκονται στα ΚΤΕΛ Ρεθύμνου-Χανίων (Περιφερειακός) στις 08.30πμ ώστε να αναχωρήσει η αποστολή για το Ηράκλειο, φέροντας μαζί τους ποδοσφαιρικά παπούτσια και επικαλαμίδες.

Τα αντιπροσωπευτικά συγκροτήματα του Ρεθύμνου σε Κ15 και Κ17 θα μετρούν από 2 ήττες και 1 νίκη μέχρι στιγμής.

Οι αποστολές
Κ-17 (γεννηθέντες 2005-2006)
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
4. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Ο.Φ.ΑΡΜΕΝΩΝ
5. ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ Ο.Φ.ΑΡΜΕΝΩΝ
6. ΤΑΡΕ ΜΙΚΑ Ο.Φ.ΑΡΜΕΝΩΝ
7. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ
8. ΦΡΑΧΟΛΙ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ
9. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
10. ΧΥΣΚΟ ΡΑΜΟΝ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
11. ΧΕΜΠΑΙ ΑΛΕΞ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
12. ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
13. ΠΡΟΤΣΚΑ ΕΜΙΛΙΑΝΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
14. ΣΤΑΘΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
16. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
17. ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18. ΚΡΟΥΤΙ ΕΜΙΛΙΑΝΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19. ΚΟΚΟΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ
20. ΛΑΔΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙ ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ

 

Κ-15 (γεννηθέντες 2007-2008)
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
2. ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΑΡΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
3. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
4. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
5. ΤΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
6. ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
7. ΞΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο.Φ.ΑΡΜΕΝΩΝ
8. ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΡΜΕΝΩΝ
9. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
10. ΚΟΖΟΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
11. ΚΟΥΡΑΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕΜ
12. ΕΣΠΙΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
13. ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15. ΧΙΣΚΟ ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
16. ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
17. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20. ΠΟΛΥΜΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Το πρόγραμμα (Παίδες)
Τετάρτη 16 Μαρτίου, 12.30
Η 4η (εξ αναβολής) αγωνιστική
Ηράκλειο – Ρέθυμνο
Ταμπουρατζής, Κυριακίδης, Αδαμάκη (Λασιθίου).

Το πρόγραμμα (Έφηβοι)
Τετάρτη 16 Μαρτίου, 15.00
Η 4η (εξ αναβολής) αγωνιστική
Ηράκλειο – Ρέθυμνο
Ταμπουρατζής, Κυριακίδης, Αδαμάκη (Λασιθίου).