Οι μαθητές του Γυμνασίου Ατσιποπούλου και του Γυμνασίου Περάματος παρουσιάζουν το βιβλίο τους «Άκου. Έχω φωνή» τη Δευτέρα 23 Ιουνίου στις 19:30 στο κεντρικό βιβλιοπωλείο του Κλαψινάκη (απέναντι από τον κήπο).
Σημαντικές επιτυχίες σε μαθητές του Δημοτικού Ωδείου Ρεθύμνου
Δύο ακόμη μαθητές πιάνου του Δημοτικού ωδείου Ρεθύμνου, σημείωσαν σημαντικές επιτυχίες. Συγκεκριμένα στον διεθνή μουσικό διαγωνισμό Beethovinci International Music Competition,...