Ένας 19χρονος είναι το νέο κρούσμα κορονοϊού που επιβεβαιώθηκε στο Ρέθυμνο. Ο 19χρονος που παρουσίαζε ήπια συμπτώματα μετέβη στο νοσοκομείο ,έκανε το τεστ και διαγνώστηκε θετικός στον ιό. Ο νεαρός παραμένει στο σπίτι του σε κατ’ οίκον καραντίνα.
Μία σύλληψη για καλλιέργεια κάνναβης στον δήμο Αγίου Βασιλείου
Κατασχέθηκαν 460 γραμμάρια κάνναβης, ποσότητα κοκαΐνης, ζυγαριά ακριβείας, χρηματικό ποσό 6.100 ευρώ και 5 δενδρύλλια κάνναβης τα οποία καλλιεργούνταν με...