Αγώνα βουνού διοργανώνει ο Όμιλος Υπεραποστάσεων στις Μάλλες της Ιεράπετρας. Πρόκειται για τον 1ο αγώνα δρόμου και πεζοπορίας απόστασης 9.600μ. Η διοργάνωση που θα πραγματοποιηθεί την 1η Μαρτίου, είναι πολυδιάστατη, αφού θα περιέχει και ποδηλασία βουνού ΜΤΒ με ανάβαση 3.000μ. επί ανωμάλου εδάφους. Οι φίλοι των φυσιολατρικών διαδρομών μπορούν να απευθυνθούν στα τηλέφωνα 6945 385044 και 6972 865015.
Για το μέγιστο ο ΝΟΡ στο ΟΑΚΑ
Στο μέσον του καλοκαιριού, οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του ΝΟΡ τίθενται σε πλήρη ετοιμότητα καθώς από χθες θα λάβουν...