Η Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Ρεθύμνης ενημερώνει τους συμπολίτες δικαιούχους προϊόντων ΤΕΒΑ ότι, η προγραμματισμένη για την ερχόμενη εβδομάδα, διανομή προϊόντων διατροφής, αναστέλλεται προσωρινά, σύμφωνα με απόφαση της Διεύθυνσης Κοινωνικής Μέριμνας Περιφέρειας Κρήτης, η οποία εναρμονίζεται με την υπουργική απόφαση για λήψη προληπτικών μέτρων προστασία της δημόσιας υγείας από την πανδημία κορωνοϊού.
Οι ωφελούμενοι ΤΕΒΑ θα ενημερωθούν με νεότερη ανακοίνωση για το χρόνο που θα πραγματοποιηθεί η διανομή των προϊόντων που δικαιούνται.
Σε χαμηλά επίπεδα παραμένει η κτηματογράφηση στον νομό Ρεθύμνου
Και ενώ τα χρονικά περιθώρια στενεύουν, καθώς στις 30 Νοεμβρίου λήγει η παράταση που έχει δοθεί από το αρμόδιο υπουργείο...