Ο δήμαρχος εκφράζει τη λύπη του που δεν θα παραστεί στις προγραμματισμένες θρησκευτικές και πολιτιστικές εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν στην πόλη και του οικισμούς, ελπίζει όμως να γίνουν κατανοητοί οι λόγοι της απουσίας του, αφού δεν κατόρθωσε λόγω υψηλού φόρτου εργασίας να απουσιάσει σε άλλη περίοδο και ούτε προβλέπεται τέτοια δυνατότητα στο μέλλον, αφού ξεκινά άμεσα η νέα δημοτική περίοδος. Εύχεται σε όλους τους συμπολίτες υγεία, αισιοδοξία, καλό κι ευλογημένο 15 Αύγουστο.
Κορωνοϊός: Οι ΗΠΑ ενέκριναν για επείγουσα χρήση το χάπι της Pfizer
Η ρυθμιστική αρχή υγείας των ΗΠΑ ενέκρινε για επείγουσα χρήση το χάπι της Pfizer για την Covid. Όπως μεταδίδει το...