Μπορεί στον Ερμή να περιμένουν μια ή και δύο προσθήκες ούτως ώστε να καταπολεμηθεί το πρόβλημα που έχει εντοπιστεί στο κομμάτι της λειτουργίας της άμυνας, ωστόσο ένας μεσοεπιθετικός φεύγει από τη ρεθυμνιώτικη ομάδα. Πρόκειται για τον 16χρονο Χατζηάδη, ο οποίος αγωνιζόταν στον Αστέρα κι ακολουθούσε την προετοιμασία των πρασίνων.
Η ομάδα των Ζωνιανών φρόντισε λοιπόν να ενημερώσει το αναγνωστικό κοινό μέσω μιας σύντομης ανακοίνωσης:
Εποχή Γκαγκάτση “Τζούνιορ” στην ΕΠΟ
Το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει. Βλέπετε, το ποδόσφαιρο δεν παράγει μόνον ποδοσφαιριστές ή προπονητές αλλά και παράγοντες....