Με τη φανέλα του ΟΦ Αρμένων θα αγωνίζονται και τη νέα χρονιά οι Πέτρος και Δημήτρης Κλειδής. Αμφότεροι συμφώνησαν σε όλα με τους διοικούντες και στη συνέχεια ανακοινώθηκε και επίσημα η επέκταση της συνεργασίας τους: «Η διοίκηση του ΟΦ Αρμένων ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τους ποδοσφαιριστές Πέτρο Κλειδή και Δημήτρη Κλειδή. Ο Πέτρος Κλειδής είναι γεννημένος στις 13/05/1999, αγωνίζεται ως αμυντικός μέσος και κεντρικός αμυντικός και πέρυσι φόρεσε τη φανέλα της ομάδας μας σε 10 παιχνίδια πετυχαίνοντας 1 γκολ. Ο Δημήτρης Κλειδής είναι γεννημένος στις 12/11/1996, αγωνίζεται ως επιθετικός και πέρυσι φόρεσε τη φανέλα της ομάδας μας σε 4 παιχνίδια πετυχαίνοντας 1 γκολ».
Ακολούθως, ο Δημήτρης Κλειδής έκανε δηλώσεις στην επίσημη ιστοσελίδα των Αρμένων: «Είμαι ευχαριστημένος που θα συνεχίσω για ακόμη μία χρονιά να αγωνίζομαι στον ΟΦ Αρμένων. Στόχος μας είναι να κάνουμε μια καλύτερη πορεία από πέρυσι, παίζοντας καλό ποδόσφαιρο και τερματίζοντας όσο πιο ψηλά γίνεται. Φυσικά θέλουμε όλοι εμείς οι μεγαλύτεροι να βοηθήσουμε να ενταχθούν με τον καλύτερο τρόπο στην ομάδα, τα νέα παιδιά που έρχονται από την Ακαδημία του συλλόγου».
Από την πλευρά του, ο Πέτρος Κλειδής τόνισε: «Είμαι χαρούμενος που θα συνεχίσω για μία ακόμη χρονιά στον ΟΦ Αρμένων. Θέλουμε να δημιουργήσουμε ένα δυνατό και ανταγωνιστικό σύνολο και μέσα από την σκληρή δουλειά να αναδειχθούν και τα νέα παιδιά, που είναι και ο στόχος της ομάδας. Με υγεία πάνω από όλα και σκληρή δουλειά, θέλουμε να ευχαριστιόμαστε κάθε παιχνίδι και φυσικά να κάνουμε την καλύτερη δυνατή συγκομιδή, τερματίζοντας όσο ψηλότερα γίνεται στον βαθμολογικό πίνακα».