Και για το 2017 η παραλία μας συγκαταλέγεται ανάμεσα στις καθαρότερες ακτές της Ελλάδας, γι’ αυτό και η γαλάζια σημαία, η οποία αποτελεί σύμβολο ποιότητας, κυματίζει ξανά στο ιστίο του Grecotel White Palace.
Σε γιορτινή ατμόσφαιρα πραγματοποιήθηκε χθες 21 Ιουλίου η τελετή βράβευσης γαλάζιας σημαίας παρουσία των εργαζόμενων του ξενοδοχείου και όλων των φιλοξενουμένων από κάθε μήκος και πλάτος της γης που διαμένουν στο Grecotel White Palace.
Όπως τονίστηκε και κατά τη διάρκεια της γιορτής, για το White Palace αλλά και για ολόκληρη τη Grecotel αποτελεί πρωταρχικό μας μέλημα το ιερό αγαθό της φύσης, η θάλασσα να διατηρείται καθαρή. Στεκόμαστε αρωγοί τα τελευταία 23 χρόνια και υποσχόμαστε ότι τουλάχιστον θα τα διπλασιάσουμε.
Από το Grecotel White Palace