Στο μεταξύ, στην Ασή Γωνιά γύρισε ο Μανώλης Κουνδουράκης. Ο νεαρός ποδοσφαιριστής επιστρέφει σε μια ομάδα που τη γνωρίζει και τον γνωρίζει πολύ καλά προκειμένου να χαράξουν από κοινού τον δρόμο προς νέες επιτυχίες.
Η ανακοίνωση των ερυθρολεύκων αναφέρει: «Επέστρεψε ο Μανώλης Κουνδουράκης στην ομάδα που δικαίως αποτελεί «σπίτι» του και στην οποία ανδρώθηκε ποδοσφαιρικά.
Ο Α.Ο. Ασή Γωνιάς είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή του 23χρονου επιθετικού Μανώλη Κουνδουράκη από τον Ποσειδώνα Γερανίου.
Του ευχόμαστε καλή χρονιά με υγεία και πολλές επιτυχίες!»
Εποχή Γκαγκάτση “Τζούνιορ” στην ΕΠΟ
Το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει. Βλέπετε, το ποδόσφαιρο δεν παράγει μόνον ποδοσφαιριστές ή προπονητές αλλά και παράγοντες....