Γενική συνέλευση Σωματείου Επαγγελματιών Ξεναγών Κρήτης
Το Σωματείο Επαγγελματιών Ξεναγών Κρήτης και Σαντορίνης, καλεί τα μέλη του σε Εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση και εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής, που θα πραγματοποιηθεί στις 24 Μαρτίου 2014, στις 17:30 στο Εργατικό Κέντρο Ηρακλείου.
Σε περίπτωση μη ύπαρξης απαρτίας, η Γενική Συνέλευση θα επαναληφθεί την Παρασκευή 28 Μαρτίου 2014, την ίδια ώρα 17:30 και στον ίδιο χώρο.