Την Τετάρτη 10 Σεπτεμβρίου 2014 θα γίνει η παραλαβή 7 τόνων ροδάκινα από τον Δήμο Μυλοποτάμου τα οποία προέρχονται από τον Αγροτικό Συνεταιρισμό Νάουσας και προορίζονται για ευπαθείς κοινωνικές ομάδες του Δήμου Μυλοποτάμου.
Δικαιούχοι είναι :
1) όλοι οι εγγεγραμμένοι στις προνοιακές δομές του δήμου
2) άνεργοι
3) εγγεγραμμένοι στο Κοινωνικό Παντοπωλείο (έτους 2014)
Η διανομή θα γίνεται την Τετάρτη και Πέμπτη 10 και 11/09/2014 και μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων από την Κοιν. Υπηρεσία του δήμου που βρίσκεται στην πλατεία Περάματος δίπλα στο αστυνομικό τμήμα .
Τηλέφωνο επικοινωνίας 2834 0 23144
Υπεύθυνοι κοιν. Λειτουργοί : Βελονακη Ελευθερια , Φασουλα Ζαφειρενια.