Διανομή επτά τόνων ροδάκινων στο Μυλοπόταμο
Την Τετάρτη 10 Σεπτεμβρίου 2014, θα γίνει η παραλαβή 7 τόνων ροδάκινα από τον Δήμο Μυλοποτάμου, τα οποία προέρχονται από τον Αγροτικό Συνεταιρισμό Νάουσας. Και προορίζονται για ευπαθείς κοινωνικές ομάδες του Δήμου Μυλοποτάμου.
Δικαιούχοι είναι:
1) Όλοι οι εγγεγραμμένοι στις προνοιακές δομές του Δήμου.
2) Άνεργοι.
3) Εγγεγραμμένοι στο Κοινωνικό Παντοπωλείο (έτους 2014).
Η διανομή θα γίνεται την Τετάρτη και Πέμπτη 10 και 11/09/2014 και μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων από την Κοιν. Υπηρεσία του Δήμου, που βρίσκεται στην πλατεία Περάματος δίπλα στο Αστυνομικό Τμήμα.
Τηλέφωνο επικοινωνίας :2834 0 23144.
Υπεύθυνοι κοινωνικοί λειτουργοί: Βελονάκη Ελευθερία, Φασουλά Ζαφειρένια.