Δύο χρόνια πετυχημένης λειτουργίας έκλεισε πριν λίγες μέρες η καφετέρια «Sugar» που βρίσκεται στην παραλία και η διεύθυνση του καταστήματος, οργάνωσε βραδιά με ζωντανή μουσική μέσα στα επιτρεπόμενα όρια, ώστε να μην ενοχλεί, κατά την διάρκεια της οποίας πολλοί πελάτες και φίλοι είχαν την ευκαιρία να διασκεδάσουν, να απολαύσουν τις δροσερές και γευστικές δημιουργίες και να ευχηθούν στον ιδιοκτήτη Γιώργο Παλιεράκη να συνεχίσει με επιτυχία σε αυτό που κάνει.
Έφυγε από τη ζωή ο αρχαιολόγος Μιχάλης Ανδριανάκης
“Έφυγε” σήμερα από τη ζωή, ο γνωστός αρχαιολόγος, επίτιμος έφορος Αρχαιοτήτων, Μιχάλης Ανδριανάκης, σε ηλικία 74 ετών. Ο Μιχάλης Ανδριανάκης νοσηλευόταν με προβλήματα υγείας τις...