Από δύο ποδοσφαιριστές ανακοίνωσαν Αστέρας Περάματος και Κάλυβος τις τελευταίες ώρες. Οι του Αστέρα έκαναν γνωστό ότι απέκτησαν τον 20χρονο ακραίο αμυντικό (αριστερό μπακ κυρίως) Χρήστο Μαρή αλλά και τον Κώστα Πατραμάνη που αγωνιζόταν στον Αετό Ανωγείων.
Η δε Κάλυβος με επίσημες ανακοινώσεις παρουσίασε τον Ζώη Μοσχονά και τον Μιχάλη Καρδαμίτση. Πιο αναλυτικά: «Ο Α.Ο. Καλύβου καλωσορίζει στην ομάδα μας τον Ζωή Μοσχονά και του ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρονιά». Επίσης η δεύτερη ανακοίνωση αναφέρει: «Ο Α.Ο Καλύβου καλωσορίζει στην ομάδα μας τον Καλυβιανής καταγωγής Μιχάλη Καρδαμίτση και του ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρόνια».
Βγήκαν οι αρχηγοί στον Τάλω
Την ίδια στιγμή ο Τάλως Μελιδονίου ανακοίνωνε τους αρχηγούς της νέας σεζόν στην ομάδα. Αυτοί είναι οι Γ. Ι. Σταρράς, Ψαρουδάκης, Βασσάκης και Γ. Γ. Σταρράς.