Τα εγκαίνια ενός νέου σύγχρονου οδοντιατρείου, που προσφέρει άριστες οδοντιατρικές υπηρεσίες, πραγματοποιήθηκαν στον Σταυρωμένο. Πρόκειται για το οδοντιατρείο του Dr. Νικόλαου Μπότσογλου, ο οποίος είναι χειρούργος οδοντίατρος αναγνωρισμένος απ το Ελβετικό κράτος, πρώην επιστημονικός συνεργάτης στην Clinique Penthalaz Canton de Vaud-Eλβετία.
Συγγενείς, φίλοι, φορείς και κάτοικοι της περιοχής παρευρέθηκαν στα εγκαίνια, συνεχάρησαν τον κ. Μπότσογλου και του ευχήθηκαν για το νέο επαγγελματικό του εγχείρημα.
Το παρόν έδωσαν μεταξύ άλλων, οι πρόεδροι των Τοπικών Κοινοτήτων: Παγκαλοχωρίου Μάρκος Δρυγιαννάκης, Χαμαλευρίου Δημήτρης Σερλής και Έρφων Μανώλης Πατεράκης.