Μια νέα επιχείρηση ξεκίνησε τη λειτουργία της στο Ρέθυμνο. Πρόκειται για το νέο cafe-snack bar «Sports tv Agora», που βρίσκεται στην οδό Δημοκρατίας 6 (πάρκινγκ Δημαρχείου).
Τα εγκαίνια πραγματοποιήθηκαν τη Δευτέρα 18 Μαΐου, παρουσία πλήθους κόσμου. Πολλοί ήταν οι Ρεθεμνιώτες που παρευρέθηκαν, συγγενείς και φίλοι του ιδιοκτήτη Γιάννη Παπαδόσηφου, στον οποίο ευχήθηκαν καλές δουλειές. Εκείνος τους πρόσφερε πλούσιο μπουφέ και διασκέδαση μέχρι τις πρωινές ώρες.