Με το Ρέθυμνο BC και την Ακαδημία θα εκπροσωπηθεί και φέτος το Ρέθυμνο στα πρωταθλήματα Εφήβων (Α’ και Β’) και Παίδων της ΕΚΑΣΚ.
Το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα των Εφήβων Α’
1η Αγωνιστική – 10η
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – AOK XANΙΑ
Ο.Φ.Η. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
2η Αγωνιστική – 11η
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
AOK XANΙΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – Ο.Φ.Η.
3η Αγωνιστική – 12η
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – AOK XANΙΑ
ΔΕΙΛΙΝΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – Ο.Φ.Η.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΑΟΝΑ
4η Αγωνιστική – 13η
AOK XANΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ο.Φ.Η. – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
5η Αγωνιστική – 14η
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – Ο.Φ.Η.
ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – AOK XANΙΑ
6η Αγωνιστική – 15η
Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΔΕΙΛΙΝΟ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
AOK XANΙΑ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
7η Αγωνιστική – 16η
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – AOK XANΙΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ο.Φ.Η.
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
8η Αγωνιστική – 17η
ΔΕΙΛΙΝΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ –ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ο.Φ.Η. – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – AOK XANΙΑ
9η Αγωνιστική – 18η
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
AOK XANΙΑ – Ο.Φ.Η.
Το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα των Εφήβων Β’
1η Αγωνιστική – 8η
ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΚΗΣΗ – ΟΑΣΗ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΚΥΔΩΝ
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
2η Αγωνιστική – 9η
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΟΑΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΚΥΔΩΝ – ΑΣΚΗΣΗ
Ρεπό: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3η Αγωνιστική – 10η
ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC –ΟΑΣΗ
ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΣΚΗΣΗ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ρεπό: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική – 11η
ΚΥΔΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΟΑΣΗ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΣΚΗΣΗ
5η Αγωνιστική – 12η
ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΣΚΗΣΗ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
Ρεπό: ΟΑΣΗ
6η Αγωνιστική – 13η
ΑΣΚΗΣΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΟΑΣΗ
Ρεπό: ΠΕΔΙΑΔΑ
7η Αγωνιστική – 14η
ΑΚΑΔΗΜΙΑ BC – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΣΚΗΣΗ
ΟΑΣΗ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ρεπό: ΚΥΔΩΝ
Το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα των Παίδων Α’
1η Αγωνιστική – 10η
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΥΔΩΝ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
Ο.Φ.Η. – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΕΔΙΑΔΑ – AOK XANΙΑ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
2η Αγωνιστική – 11η
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
AOK XANΙΑ – Ο.Φ.Η.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
3η Αγωνιστική – 12η
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – AOK XANΙΑ
Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΥΔΩΝ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
4η Αγωνιστική – 13η
AOK XANΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – Ο.Φ.Η.
ΠΕΔΙΑΔΑ – ΚΥΔΩΝ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
5η Αγωνιστική – 14η
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
Ο.Φ.Η. – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΥΔΩΝ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – AOK XANΙΑ
6η Αγωνιστική – 15η
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΕΔΙΑΔΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ο.Φ.Η. – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
AOK XANΙΑ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
7η Αγωνιστική – 16η
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – Ο.Φ.Η.
ΚΥΔΩΝ – AOK XANΙΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
8η Αγωνιστική – 17η
Ο.Φ.Η. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ –ΚΥΔΩΝ
ΠΕΔΙΑΔΑ – ΡΕΘΥΜΝΟ BC
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ– ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – AOK XANΙΑ
9η Αγωνιστική – 18η
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΥΔΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC – Ο.Φ.Η.
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΠΕΔΙΑΔΑ
AOK XANΙΑ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ