Η διοίκηση, το προσωπικό και οι σπουδαστές των φροντιστηρίων ξένων γλωσσών «Βιταλάκη», διοργάνωσαν για ακόμη μία φορά εκδήλωση συγκέντρωσης ειδών πρώτης ανάγκης (τρόφιμα, χαρτικά, είδη καθαρισμού, κ.ά.) για να προσφερθούν στον φιλανθρωπικό οργανισμό «Το Χαμόγελο του Παιδιού» για την κάλυψη πάγιων αναγκών του συλλόγου αυτού.
H διοίκηση των φροντιστηρίων, ευχαριστεί θερμά τους σπουδαστές και τις οικογένειές τους για αυτή τη γενναιόδωρη προσφορά τους και εύχεται σε όλους καλές γιορτές, Χρόνια Πολλά και το 2016 να φέρει υγεία και χαρά.