Θέμα της ομιλίας ήταν η οικογένεια και ειδικότερα οι σχέσεις που αναπτύσσονται μεταξύ των μελών της, η ενίσχυση της συνεργασίας, η αντιμετώπιση των συγκρούσεων, η διαχείριση των μικρών και μεγάλων θεμάτων που απασχολούν εμάς και τα παιδιά μας.
Ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων, ευχαριστούν θερμά τον κ. Προκοπίου που για ακόμη μια φορά ανταποκρίθηκε άμεσα στην πρόσκληση και όλους όσους παραβρέθηκαν στην εκδήλωση.
Έφυγε από τη ζωή ο αρχαιολόγος Μιχάλης Ανδριανάκης
“Έφυγε” σήμερα από τη ζωή, ο γνωστός αρχαιολόγος, επίτιμος έφορος Αρχαιοτήτων, Μιχάλης Ανδριανάκης, σε ηλικία 74 ετών. Ο Μιχάλης Ανδριανάκης νοσηλευόταν με προβλήματα υγείας τις...