Το απερχόμενο Δ.Σ. του Πολιτιστικού Συλλόγου Μισιρίων ανακοινώνει προς τα μέλη του και τους κατοίκους της περιοχής των Μισιρίων Ρεθύμνου, ότι θα διενεργηθούν εκλογές για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτικής Επιτροπής, την Κυριακή 21 Φεβρουαρίου 2016, από τις 9:00 π.μ. ως τις 14:00, στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Μισιρίων.
Οι ενδιαφερόμενοι που θέλουν να δηλώσουν υποψηφιότητα μπορούν να επικοινωνούν έως και το Σάββατο 20 Φεβρουαρίου με τον υπεύθυνο εκλογών κ. Νικόλαο Ρογδάκη, στο τηλέφωνο: 6946797288.
Ο Σύλλογος καλεί επίσης τα μέλη του και τους κατοίκους των Μισιρίων, την Κυριακή 28 Φεβρουαρίου και ώρα 19:00 μ.μ. στην αίθουσα του Σχολείου, όπου θα πραγματοποιηθεί:
-Συζήτηση για τα προβλήματα της περιοχής
-Προγραμματισμός δράσεων γειτονιάς
-Ενημέρωση για τη δυνατότητα ένταξης της περιοχής στο Σχέδιο Πόλης, μετά το νέο Γ.Π.Σ. και τις ανακοινώσεις του Δήμου Ρεθύμνου.