Στην εκ νέου διασωλήνωση του Προέδρου του Ομίλου Βρακοφόρων Κρήτης,Στέλιου Κιαγιαδάκη, προχώρησαν οι γιατροί της ΜΕΘ του Νοσοκομείου Χανίων καθώς λίγες ώρες μετά την χθεσινή αποσωλήνωση του ασθενή και τα πρώτα λιγοστά σημάδια βελτίωσης του,υπέστη λοίμωξη του αναπνευστικού ενώ έκανε και πυρετό.
Δυστύχημα στους ιστιοπλοϊκούς αγώνες Aegean 600
Ο ιστιοπλοϊκός αγώνας Aegean 600, δυστυχώς, "σημαδεύτηκε" από ένα τραγικό δυστύχημα. Στα ανοιχτά της Κάσου, θύμα μιας δύσκολης κατάστασης λόγω...