Ένας 24 χρονος νεκρός και ένας ανήλικος βαριά τραυματίας είναι ο απολογισμός του νέου τροχαίου δυστυχήματος που σημειώθηκε πρίν από λίγο στο παράλληλο οδικό δίκτυο του ΒΟΑΚ στο ύψος του Καβρού. Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες στο τροχαίο ενεπλάκησαν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα, ενώ στο νοσοκομέιο Ρεθύμνου μεταφέρονται δύο ακόμα τραυματίες.
Δυστύχημα στους ιστιοπλοϊκούς αγώνες Aegean 600
Ο ιστιοπλοϊκός αγώνας Aegean 600, δυστυχώς, "σημαδεύτηκε" από ένα τραγικό δυστύχημα. Στα ανοιχτά της Κάσου, θύμα μιας δύσκολης κατάστασης λόγω...