Οι ομάδες τρέχουν να οργανώσουν τη σεζόν που ανοίγεται μπροστά τους και ένα σοβαρό έσοδο είναι οι χοροεσπερίδες που διοργανώνουν. Πριν αυτή του Ποσειδώνα και μαζί με αυτή του Σπηλίου σήμερα 31 Ιουλίου πραγματοποιεί η Α.Ε. Αναγέννηση ΜΠΣΡ τον δικό της χορό στον προαύλιο χώρο του Γυμνασίου Πανόρμου. Τους θαμώνες θα διασκεδάσει ο Μιχάλης Ι. Κουνάλης και ο Μιλτιάδης Βαρουχάκης με το συγκρότημά τους.
Εποχή Γκαγκάτση “Τζούνιορ” στην ΕΠΟ
Το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει. Βλέπετε, το ποδόσφαιρο δεν παράγει μόνον ποδοσφαιριστές ή προπονητές αλλά και παράγοντες....