Η… Βίγιαρεάλ επικράτησε με 3-5 στα πέναλτι κόντρα στα «γουρουνάκια», έπειτα από έναν τελικό που ολοκληρώθηκε δίχως τέρματα.
Εν συνεχεία, ακολούθησε αγώνας επίδειξης, όπου ο νικητής αντιμετώπισε την REKAL.
Εκεί νίκησε η πιο ξεκούραστη ομάδα, αλλά κι αυτή που εκπροσωπεί το νομό μας στο περιφερειακό πρωτάθλημα του ποδοσφαίρου σάλας. Η REKAL πήρε τη νίκη με 5-2 έχοντας ως σκόρερ τους Μανωλιούδη (2), Καλογεράκη Γ., Μούστο και Σιόρε.