Η τηλεοπτική αθλητική ατζέντα
Σάββατο 25 Ιουλίου
10:00-Eurosport
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου, Καταδύσεις – Προκριματικά συγχρονισμένες 3μ. γυναικών
10:00-ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου, Ανοιχτή θάλασσα – 5 χλμ. γυναικών
11:50-OTE Sport 5 HD
Formula 1: GP Ουγγαρίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
12:15-Eurosport 2
Lions – North Melbourne, Πρωτάθλημα Αυστραλίας
13:00-ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου, Ανοιχτή θάλασσα – 5 χλμ. ανδρών
14:00-OTE Sport 3 HD
Γκρόιτερ Φιρτ – Καρλσρούη, Bundesliga 2
14:00-Eurosport
Γύρος της Γαλλίας, Modane Valfrejus – Alpe-d Huez
14:00-Novasports 3
ATP 250, Ημιτελικά, Σουηδία
14:50-OTE Sport 5 HD
Formula 1: GP Ουγγαρίας, Κατατακτήριες δοκιμές
15:00-Novasports 1
Ίντερ – Μίλαν, International Champions Cup
16:00-OTE Sport 1 HD
Βόλφσμπουργκ – Βιγιαρεάλ, Φιλικός αγώνας
17:30-ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου, Συγχρονισμένη κολύμβηση – Τεχνικό πρόγραμμα σόλο
18:20-OTE Sport 1 HD
Άρσεναλ – Λιόν, Φιλικός αγώνας
18:30-Eurosport 2
GP3, 1η κούρσα, Βουδαπέστη
18:30-ΕΡΤ2
Πανελλήνιο πρωτάθλημα, 1η μέρα
21:00-OTE Sport 6 HD
ATP 250, Μπογκοτά, ημιτελικά
21:15-ΕΡΤ2
Ελλάδα – Βοσνία, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα U-18
22:30-OTE Sport 5 HD
WNBA All Star Game
23:00-Novasports 1
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπαρτσελόνα, International Champions Cup
23:10-OTE Sport 4 HD
Κίνα – Ρωσία, World Grand Prix
01:00-Novasports 1
Παρί Σεν Ζερμέν – Τσέλσι, International Champions Cup
01:10-OTE Sport 4 HD
ΗΠΑ – Βραζιλία, World Grand Prix
02:30-Eurosport 2
Κολούμπους Κρου – Τορόντο, MLS
03:05-OTE Sport 6 HD
World Tour, Ιαπωνία, ημιτελικά γυναικών
04:10-OTE Sport 4 HD
Ιταλία – Ιαπωνία, World Grand Prix
04:45-Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής μοτοσικλετών, Suzuka, Ιαπωνία
Κυριακή 26 Ιουλίου
05:05-OTE Sport 6 HD
World Tour, Ιαπωνία, ημιτελικά ανδρών
06:00-Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής μοτοσικλετών, Suzuka, Ιαπωνία
07:35-OTE Sport 6 HD
World Tour, Ιαπωνία, μικρός τελικός γυναικών
08:35-OTE Sport 6 HD
World Tour, Ιαπωνία, μικρός τελικός ανδρών
09:35-OTE Sport 6 HD
World Tour, Ιαπωνία, τελικός γυναικών
10:30-Eurosport
GP3, 2η κούρσα, Βουδαπέστη
10:35-OTE Sport 6 HD
World Tour, Ιαπωνία, τελικός ανδρών
12:00-OTE Sport 1 HD
ΑΕΚ – Κορόνα Κίλτσε, Φιλικός αγώνας
12:10-ΕΡΤ2
Ελλάδα – Αυστραλία, Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου – Πόλο γυναικών
14:00-Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα motocross, MX2 – 1η κούρσα, Τσεχία
14:30-OTE Sport 3 HD
Πάντερμπορν – Μπόχουμ, Bundesliga 2
15:00-ALPHA
Formula 1: GP Ουγγαρίας
15:00-OTE Sport 5 HD
Formula 1: GP Ουγγαρίας
15:00-Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα motocross, MXGP – 1η κούρσα, Τσεχία
15:00-Novasports 3
ATP 250, Τελικός, Σουηδία
16:00-OTE Sport 1 HD
Λιόν – Βιγιαρεάλ, Φιλικός αγώνας
17:15-Eurosport
Γύρος της Γαλλίας, Sevres – Paris Champs Elysees
17:30-ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου, Συγχρονισμένη κολύμβηση – Τεχνικό πρόγραμμα ντουέτου
18:00-Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα motocross, MXGP – 2η κούρσα, Τσεχία
18:20-OTE Sport 1 HD
Άρσεναλ – Βόλφσμπουργκ, Φιλικός αγώνας
18:40-ΕΡΤ2
Πανελλήνιο πρωτάθλημα, 2η μέρα
20:10-OTE Sport 4 HD
ΗΠΑ – Κίνα, World Grand Prix
21:00-OTE Sport 3 HD
ATP 250, Κόνζουμ, τελικός
21:15-Eurosport
Νιου Γιορκ Σίτι – Ορλάντο Σίτι, MLS
21:30-ΕΡΤ2
Κροατία – Ελλάδα, European League
23:00-OTE Sport 6 HD
ATP 250, Μπογκοτά, τελικός
23:10-OTE Sport 4 HD
Ιταλία – Βραζιλία, World Grand Prix
01:00-OTE Sport 2 HD
Ντεπορτίβο Κάλι – Μάλαγα, Φιλικός αγώνας
01:10-OTE Sport 4 HD
Ιαπωνία – Ρωσία, World Grand Prix
02:30-Novasports 1
Μπενφίκα – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς, International Champions Cup.