Η τηλεοπτική αθλητική ατζέντα
Σάββατο (1/8):
10:00-OTE Sport 6 HD
WTA Tour (Μπακού, 1ος ημιτελικός)
14:00-OTE Sport 6 HD
ATP 500 (Αμβούργο, ημιτελικά)
16:00-OTE Sport 5 HD
Team Africa – Team World (NBA Africa Game)
16:00-OTE Sport 2 HD
Κολωνία-Στόουκ (Φιλικός αγώνας)
16:10-OTE Sport 4 HD
World Grand Prix (1ος ημιτελικός 2ης κατηγορίας)
16:30-OTE Sport 3 HD
Μόναχο 1860-Φράιμπουργκ (Bundesliga 2)
17:30-ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου (Συγχρονισμένη κολύμβηση-Combo)
18:45-OTE Sport 2 HD
Βαλένθια-Πόρτο (Φιλικός αγώνας)
19:00-ΕΡΤ2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα εφήβων (1ος ημιτελικός )
19:10-OTE Sport 4 HD
World Grand Prix (2ος ημιτελικός 2ης κατηγορίας)
21:00-OTE Sport 3 HD
Πενιαρόλ-Μάλαγα (Φιλικός αγώνας)
21:00-Novasports 1
Ολυμπιακός-Φέγενορντ (Φιλικός αγώνας)
21:15-ΕΡΤ2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα εφήβων (2ος ημιτελικός)
21:30-OTE Sport 1 HD
Βόλφσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου (Σούπερ Καπ Γερμανίας)
23:00-OTE Sport 6 HD
ATP 250 (Ατλάντα, 1ος ημιτελικός)
03:00-OTE Sport 6 HD
ATP 250 (Ατλάντα, 2ος ημιτελικός)
Κυριακή (2/8):
09:30-Eurosport
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου (Κολύμβηση)
10:00-OTE Sport 6 HD
WTA Tour (Μπακού, τελικός)
12:30-OTE Sport 5 HD
ATP 250 (Γκστάαντ, τελικός)
13:00-Eurosport 2
Ευρωπαϊκός γύρος (Προημιτελικοί, Ρίγα)
14:00-OTE Sport 6 HD
ATP 500 (Αμβούργο, τελικός)
14:30-OTE Sport 3 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ-Πάντερμπορν (Bundesliga 2)
15:00-Eurosport
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου (Καταδύσεις – Συγχρονισμένες 3μ μικτό)
16:00-Eurosport 2
Γύρος της Πολωνίας (1ο ετάπ)
16:00-OTE Sport 2 HD
Κολωνία-Βαλένθια (Φιλικός αγώνας)
16:10-OTE Sport 4 HD
World Grand Prix (Μικρός τελικός 2ης κατηγορίας)
17:15-Eurosport
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου (Κολύμβηση)
17:30-ΕΡΤ2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου (Κολύμβηση-Τελικοί)
18:45-OTE Sport 2 HD
Πόρτο-Στόουκ (Φιλικός αγώνας)
19:00-ΕΡΤ2
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα εφήβων (Μικρός τελικός)
19:00-OTE Sport 1 HD
ΑΕΚ-Ανόρθωση (Φιλικός αγώνας)
19:10-OTE Sport 4 HD
World Grand Prix (Τελικός 2ης κατηγορίας)
19:30-Eurosport
Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου (Καταδύσεις – Τελικός 10μ ανδρών)
22:00-Novasports 1
Μπαρτσελόνα-Φιορεντίνα (International Champions Cup)
22:00-OTE Sport 6 HD
ATP 250 (Ατλάντα, τελικός)
00:00-Eurosport
Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς – Πόρτλαντ Τίμπερς (MLS)
02:00-Eurosport
Σικάγο Φάιερ-Ντάλας (MLS)