«Χριστούγεννα με την Κοκκινοσκουφίτσα!»
ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΠΕΡΙΠΛΟΥ
«Κι όσο ο χρόνος εκεί έξω κυλά… στον Περίπλου θα μένουμε παιδιά!» όπως κάθε Χριστούγεννα, όπως κάθε φορά που η Παιδική Σκηνή του θιάσου μας καλεί να χαθούμε μέσα σε παραμύθια και μαζί με τα παιδιά μας να ξεχάσουμε για λίγο τις ευθύνες και τα προβλήματα.
Αυτές τις γιορτές ο Θεατρικός Περίπλους μας φέρνει την Κοκκινοσκουφίτσα μέσα σε μια παράσταση γεμάτη Χριστούγεννα, χαρά και τραγούδια! Ένα χριστουγεννιάτικο μιούζικαλ γεμάτο χιούμορ και αγάπη!
Σκηνοθεσία: Θωμάς Καντιφές.
Παίζουν: Άννα Τζανιδάκη, Στέλλα Φραντζεσκάκη, Θωμάς Καντιφές, Μαρία Καντιφέ, Γιάννης Σταθάκης, Γιώργος Μαρκουλιδάκης, Αθηνά Τριπολιτάκη, Καλλιρόη Αλεξάκη.
Παραστάσεις: από 19 Δεκεμβρίου έως και 4 Ιανουαρίου καθημερινά -εκτός από την ημέρα των Χριστουγέννων και την Παραμονή της Πρωτοχρονιάς και 9, 10, 11 και 16, 17,18 Ιανουαρίου 2015.
Ώρα έναρξης: 7:00 μ.μ. Πληροφορίες – Κρατήσεις: 6945 458516.
Η παράσταση απευθύνεται σε όλες τις ηλικίες.