Η διοίκηση των κυανοκιτρίνων ανακοίνωσε τα ονόματα των Καραμιχάλη, Μαρκίδη και Ξυλούρη, οι οποίοι θα συνεχίσουν φέτος να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους στον σύλλογο στην Α2 εθνική κατηγορία, η οποία θα είναι φέτος χωρισμένη σε τρεις ομίλους.
Ο προπονητής Γιώργος Μπουρμπάκης που έχει κάνει τον δικό του σχεδιασμό, έχει «ανάψει το πράσινο φως» στη διοίκηση προκειμένου να σχηματιστεί μία ομάδα που θα έχει την ίδια ή ακόμη καλύτερη ομοιογένεια.
Την ίδια στιγμή οι παράγοντες του σωματείου, δίνουν προτεραιότητα στα παιδιά που βοήθησαν το τμήμα βόλεϊ στην περσινή χρονιά να φτάσει ως την Α2, κι ακολούθως, όπου κριθεί απαραίτητο, θα υπάρξουν δύο με τρεις προσθήκες παικτών σε θέσεις-κλειδιά.
Παρακάτω μπορείτε να διαβάσετε αναλυτικά την ανακοίνωση για τους πρώτους τρεις παίκτες της ομάδας που φτιάχνει ο ΟΠΕΡ για να αγωνιστεί σε μια κατηγορία την οποία είχε αφήσει το 2005.
Εποχή Γκαγκάτση “Τζούνιορ” στην ΕΠΟ
Το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει. Βλέπετε, το ποδόσφαιρο δεν παράγει μόνον ποδοσφαιριστές ή προπονητές αλλά και παράγοντες....