Ομιλία του βουλευτή Μ. Συντυχάκη στις Μέλαμπες
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΚΚΕ
Η Κομματική Οργάνωση Αγίου Βασιλείου του ΚΚΕ διοργανώνει πολιτική εκδήλωση την Κυριακή 21 Ιουνίου και ώρα 11:30 π.μ. στο καφενείο «Πλάτανος» στις Μέλαμπες, όπου θα γίνει ομιλία- συζήτηση με θέμα: «Οι θέσεις και οι προτάσεις του ΚΚΕ μπροστά στις πολιτικές εξελίξεις».
Ομιλητής θα είναι ο Μανόλης Συντυχάκης, βουλευτής Ηρακλείου και μέλος της ΕΠ Κρήτης του ΚΚΕ.
Η Κ.Ο. Αγίου Βασιλείου προσκαλεί τους πολίτες να παρευρεθούν και να λάβουν μέρος στη συζήτηση.