Κλειστός ο δρόμος από διασταύρωση Μονής Πρέβελη έως τα Λευκόγεια
ΛΟΓΩ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΕΡΓΩΝ
Από τη Διεύθυνση Τεχνικών Έργων της Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνης, ανακοινώνεται το κλείσιμο τμήματος της επαρχιακής οδού 10 (Διχαλόστρατο-Μύρθιος-Λευκόγεια-Ε.Ο. 9) και συγκεκριμένα του τμήματος από διασταύρωση προς Ιερά Μονή Πρέβελη μέχρι την είσοδο του οικισμού Λευκογείων, από χθες μέχρι και τη Δευτέρα 27-04-2015 από ώρα 08.00 μέχρι 17.00, προκειμένου να πραγματοποιηθούν εργασίες τοποθέτησης κεντρικού αγωγού αποχέτευσης.
Η κυκλοφορία από Ασώματο προς Πλακιά θα πραγματοποιείται μέσω Μύρθιου.
Στα σημεία εκτροπής της κυκλοφορίας θα υπάρχει κατάλληλη σήμανση.