Κλειστή θα παραμείνει η Οικονομική υπηρεσία του δήμου Ρεθύμνου από αύριο έως και τις 10 Ιανουαρίου. Σε σχετική ανακοίνωση του δήμου, αναφέρεται:“Η Οικονομική Υπηρεσία του Δήμου Ρεθύμνης ενημερώνει τους δημότες ότι από σήμερα Παρασκευή 3 έως και την Παρασκευή 10 Ιανουαρίου 2020, θα παραμείνει κλειστή για το κοινό, προκειμένου να πραγματοποιηθεί η διαδικασία μετάπτωσης των οικονομικών στοιχείων του έτους 2019 στη χρήση του έτους 2020.
Ευχαριστούμε πολύ για την κατανόηση”
Το αίτημα του χαρακτηρισμού του νοσοκομείου Ρεθύμνου σε “άγονο κατηγορίας Α’ στηρίζουν οι τοπικές αρχές
Την ικανοποίηση του για την έμπρακτη, όπως την υπογράμμισε, στήριξη από τη μεριά των τοπικών αρχών και φορέων σε ότι...