Εγκαίρως, η Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου φροντίζει να ενημερώσει την ποδοσφαιρική οικογένεια του νομού ότι, οι αγώνες πρωταθλήματος δεν θα διεξαχθούν μέσα στις γιορτές. Αυτή τη φορά, εν αντιθέσει με άλλες προηγούμενες, οι ποδοσφαιριστές θα έχουν αρκετό χρόνο στη διάθεσή τους (περί τις 20 μέρες) να περάσουν όπως θέλουν με τις οικογένειές τους κι από ‘κει κι έπειτα να επιστρέψουν για να αφοσιωθούν στα ποδοσφαιρικά τους καθήκοντα για το υπόλοιπο της σεζόν από το νέο χρόνο.
ΟΚΑ Αρκάδι: “Μεγάλη τιμή και για το κρητικό βόλεϊ ο Εμμ. Παρασκευόπουλος”
Το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα βόλεϊ Κ18 έχει ολοκληρωθεί και αυτό που έμεινε σε όλους είναι οι μνήμες. Για άλλους καλές και...