Ο Όμιλος Harpin Hotels, που βρίσκεται στον Καβρό Αποκορώνου, πιστός στην παράδοση που δημιούργησε το 2013, προσμέτρησε και φέτος όλες τις κριτικές της χρονιάς για τα ξενοδοχεία του (θετικές ή αρνητικές) από τις πιο δημοφιλείς σελίδες κριτικών (tripadvisor, holidaycheck κ.α.) και δίνει 5 ευρώ για κάθε μια. Για το 2017, είχαμε συνολικά 566 κριτικές τις οποίες μετατρέψαμε σε 2830 ευρώ.
Αυτή τη χρονιά τα χρήματα δόθηκαν στον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων παιδιών με νεοπλασματικές παθήσεις «Η πίστη».
Ο Σύλλογος στεγάζεται στο νοσοκομείο παίδων «Αγία Σοφία» και έχει σαν σκοπό την δημιουργία αξιοπρεπών, επαρκών, ασφαλών και υψηλού επιπέδου συνθηκών νοσηλείας σε παιδιά 0-16 ετών που νοσούν από καρκίνο.
Η δωρεά μας είναι ένα ελάχιστο δείγμα βοήθειας και προσφοράς στους συνανθρώπους μας.
Την επιταγή παρέδωσε η Ηλέκτρα Πενθερουδάκη στον αντιπρόεδρο του Συλλόγου Βασίλη Νερατζάκη.
Από τον Όμιλο Harpin Hotels