Ο Δημήτρης Ρηγάκης παραμένει στην ΑΕ Μυλοποτάμου! Αυτό που έμοιαζε με δυσεπίλυτο πρόβλημα, τελικά, λύθηκε. Ο Δημήτρης Ρηγάκης τα βρήκε σε όλα με την ομάδα του Μυλποτάμου παρ’ ότι χρειάστηκε ένας μεγάλος κύκλος επαφών προκειμένου να βρεθεί η «χρυσή τομή», όπως αναφέρει χαρακτηριστικά στην ανακοίνωσή της η ρεθεμνιώτικη ομάδα.
Ο Ρηγάκης θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ΑΕ Μυλοποτάμου, βοηθώντας στο μεσοεπιθετικό κομμάτι αλλά και σ’ αυτό της εμπειρίας.
Μαζί με τους Φραντζεσκάκη, Ταμάμη φτιάχνουν ένα πολύ καλό τρίγωνο και μένει να δούμε εάν παίκτες όπως, ο Γεωργόπουλος, ο Ρούσεφ και οι άλλοι, θα ανανεώσουν για μια ΑΕ Μυλοποτάμου, έτοιμη για μεγάλα πράγματα.
Η ανακοίνωση της ομάδας αναφέρει για την ανανέωση του ταχύτατου μεσοεπιθετικού: «Παρά τις αρχικές διαφωνίες των δύο πλευρών, βρέθηκε η «χρυσή τομή» και έτσι η Α.Ε. Μυλοποτάμου, προχώρησε σε άλλη μια σημαντική ανανέωση, καθώς τα βρήκε τελικά σε όλα με τον Δημήτρη Ρηγάκη, όπου συμφώνησαν να συνεχίσουν μαζί και την επόμενη αγωνιστική περίοδο».