Συναγερμός επικρατεί στον δήμο Ρεθύμνου με αφορμή κρούσμα κορονοϊού που επιβεβαιώθηκε σε υπάλληλο κομβικής δημοτικής υπηρεσίας.Σε καραντίνα έχουν τεθεί όλοι όσοι ήρθαν σε επαφή μαζί του ενώ προγραμματίστηκε ήδη διεξαγωγή τέστ Covid για όλους τους υπαλλήλους της υπηρεσίας.
Το αίτημα του χαρακτηρισμού του νοσοκομείου Ρεθύμνου σε “άγονο κατηγορίας Α’ στηρίζουν οι τοπικές αρχές
Την ικανοποίηση του για την έμπρακτη, όπως την υπογράμμισε, στήριξη από τη μεριά των τοπικών αρχών και φορέων σε ότι...