Η παράταξη του Δήμου Μυλοποτάμου « Ριζοσπαστική Δημοτική Κίνηση Μυλοποτάμου» οργανώνει Λαϊκή Συνέλευση των κατοίκων του Μελιδονίου για τα προβλήματα του χωριού και της ευρύτερης περιοχής,την Κυριακή 17 Ιουνίου και ώρα 19.30,στην πλατεία Μελιδονίου.
Στην λαική συνέλευση έχουν προσκληθεί ο δήμαρχος,όλοι οι αντιδήμαρχοι,ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου,όλοι οι δημοτικοί σύμβουλοι,ο πρόεδρος και τα μέλη της Τοπικής κοινότητας καθώς και οι πρόεδροι και τα μέλη των Δ.Σ.όλων των φορέων του χωριού.
Δυστύχημα στους ιστιοπλοϊκούς αγώνες Aegean 600
Ο ιστιοπλοϊκός αγώνας Aegean 600, δυστυχώς, "σημαδεύτηκε" από ένα τραγικό δυστύχημα. Στα ανοιχτά της Κάσου, θύμα μιας δύσκολης κατάστασης λόγω...