Την έναρξη λειτουργίας και απογευματινών ιατρείων της Τοπικής Μονάδας Υγείας (ΤΟ.Μ.Υ.) Ρεθύμνου, ανακοίνωσε η υπεύθυνη της μονάδας. Το πρόγραμμα για το προσεχές διάστημα θα είναι το εξής:
* Τετάρτη 21 Μαρτίου, κ. Τζμπαράχ Ιγιάντ
* Παρασκευή 30 Μαρτίου, κ.Ραχμανίδου Ειρήνη
* Παρασκευή 13 Απριλίου, κ.Ραχμανίδου Ειρήνη
* Τετάρτη 18 Απριλίου, κ.Τζμπαράχ Ιγιάντ
* Παρασκευή 27 Απριλίου, κ. Ραχμανίδου Ειρήνη
Η προσέλευση θα γίνεται κατόπιν ραντεβού όπως και κατά την πρωινή λειτουργία. Η ΤΟ.Μ.Υ. Ρεθύμνου λειτουργεί στην οδό Ζαμπελίου 32, τηλέφωνο: 28310 20081.