Μένουν ως έχουν οι Ηλίας Ασπρομάτης και Μιχαήλ Καλλιγιάννης στον Αστέρα. Οι δύο άνδρες έδωσαν τα χέρια με την κυανοκίτρινη διοίκηση προκειμένου να διευρύνουν τη συνεργασία τους και λίγο μετά ήρθε η ανακοίνωση.
“Ο ΑΟΝ Αστέρας ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον προπονητή μας Ηλία Ασπρομάτη, για μία ακόμη χρονιά, ο οποίος θα έχει στο πλευρό του τον Μιχαήλ Καλιγιάννη, ως άμεσο συνεργάτη του και γυμναστή. Με τον Ηλία Ασπρομάτη, ο οποίος είναι κάτοχος διπλώματος προπονητή ποδοσφαίρου Uefa B’, θα πορευτούμε τη νέα χρονιά συνεχίζοντας την υποστήριξη της κοινής μας φιλοσοφίας για το ποδόσφαιρο. Ο Μιχαήλ Καλιγιάννης είναι καθηγητής Φυσικής Αγωγής και με την επιστημονική κατάρτιση του και τον ενθουσιασμό του, θα χτίσουμε την ομάδα για την σεζόν 2021-2022.
Τους ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική σεζόν, με υγεία και επιτυχίες.”
Στον Αστέρα όπως είναι λογικό, υπάρχει αρκετό έμψυχχο δυναμικό με τον έμπειρο τεχνικό να φαίνεται να έχει ζητήσει να παραμείνουν όλοι οι ποδοσφαιριστές -εφόσον αυτό είναι δυνατό- στο σωματείο.
Για το μέγιστο ο ΝΟΡ στο ΟΑΚΑ
Στο μέσον του καλοκαιριού, οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες του ΝΟΡ τίθενται σε πλήρη ετοιμότητα καθώς από χθες θα λάβουν...