Το Κέντρο Ψυχικής Υγείας Ρεθύμνου σε συνεργασία με τον Σύλλογο Οικογενειών και Φίλων για την Ψυχική Υγεία (Σ.Ο.Φ.Ψ.Υ.) Ρεθύμνου ανακοινώνει την έναρξη Μαθημάτων Ζωγραφικής με την καθοδήγηση της Dominique Μαστοράκη. Τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται στον χώρο του Κ.Ψ.Υ. Ρεθύμνου (Δημοκρατίας 24).
Έναρξη μαθημάτων: Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2017
Ώρες: 10.00 π.μ. – 12.00 π.μ.
Πληροφορίες – Εγγραφές: Κέντρο Ψυχικής Υγείας Ρεθύμνου (Δημοκρατίας 24) κ. Ιωάννα Τσιχλάκη.
Τηλ: 28310 20799 (καθημερινά 9:00′-13:00′).
e-mail: info@cepsyre.gr και web: www.cepsyre.gr.
Η συμμετοχή στα μαθήματα είναι δωρεάν.