Στους μαθητές και στους καθηγητές τους έγινε ενημέρωση για τη λειτουργία και τους σκοπούς της μονάδας, ξεναγήθηκαν και γνώρισαν τους στεγαστικούς μας χώρους και τα εργαστήριά μας. Τραγουδήσαμε όλοι μαζί και ανταλλάξαμε σκέψεις για μελλοντική συνάντηση και συνεργασία στο τομέα τη Δημιουργικής Απασχόλησης.
Ευχαριστούμε τους φίλους μαθητές και τους ευχόμαστε καλή πρόοδο, καθώς και τους άξιους καθηγητές τους και τους ευχόμαστε καλή δύναμη στο σπουδαίο έργο τους.
Έφυγε από τη ζωή ο αρχαιολόγος Μιχάλης Ανδριανάκης
“Έφυγε” σήμερα από τη ζωή, ο γνωστός αρχαιολόγος, επίτιμος έφορος Αρχαιοτήτων, Μιχάλης Ανδριανάκης, σε ηλικία 74 ετών. Ο Μιχάλης Ανδριανάκης νοσηλευόταν με προβλήματα υγείας τις...